Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Magicky balík Samhain

 

Balík obsahuje Magický bylinkový kotlík - Samhain a Vykurovací zmes - Samhain

od €18
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
Zvoľte variant
Varianty: Malé Vypredané €18
   
Varianty: Veľké v skle Vypredané €23
   
 

Magický bylinkový kotlík - Samhain

Samhain 

31.10-1.11. ale astrologicky nám to vychádza na 7.11.
Inak nazvané Halloween, Deň všetkých svätých, Dušičky,Candle Nigh,Santos, Dia de los Muertos, Mischief Night....
Samhain pochádza z keltskej tradicie je to tretí a posledny zber úrody.
Samhain je katolíckou cirkvou oslavovaný ako Dia de los Muertos v Mexiku.
Zo Samhainom sa začína temná polovica roka. Je to skutočne magický čas. Po smrti vždy nasleduje znovuzrodenie a hoci je to koniec starého roka, je to začiatok nového roka.
Svetlo sa vždy rodí z temnoty, je neoddeliteľné, vzájomne závislé a nevyhnutné.
Na začiatku tejto temnej fázy prichádza príležitosť odpočívať a uvažovať o minulosti a zasiať nové začiatky, plány, sny ktore chceme uskutocnit. Je to idealne obdobie prehodnotit si všetko čo bolo alebo čo nebolo a nastaviť si nový kurz. Je čas sa uzemniť a najst rovnováhu odovzdat poctu predkom(prichystajte ich fotky oblubene jedla, biele sviecky). Tradicie su rozne a je ich nespocet. Ale posnazim sa zakazdym dat nieco z tradicii ci uz z Keltskej, Druidskej....aj niečo o Vílách 
Symboli:
Tekvica, Jablka, kotlík, čierná mačka, netopier, lampáse.
Bohyňe ktoré sa uctievajú:
- Cerridwen, Hecate, Oya, Morrigan, Ishtar, Inanna, Persephona, Baba Jaga. ( priblážím Vám postupne aj tieto užasné Bohyňe  )
Bohovia:
-Osiris,Cernunnos, Anubis, Odin..
Práca s zámermy:
- ochrana, bezpečnosť, sebavedomie, veštenie (karty, runy,, rovnováha..... podakovanie.
Farby:
- Čierná, oranžová, fialová, biela - sviečky ale vseobecne jesenné farby 
Kamene a mineralne kamene:
- Obsidián, karneol, onyx, záhneda,cierny turmalín.....
Zajtra Vám sem dám jednoduchý rituál ktory sa robi na tento sviatok 
S úctou
Friderika BS

Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt. Zo 100% sójoveho vosku miešaná presne podľa zámeru na tento sviatok. Éterické oleje ktoré som tu zmiešala je santalové drevo, škorica, klincek. Bylinky a kvety sušené ako ruta, biela šalvia, biela chryzantema. Nájdete tu obsidián vločkový a fialové glitre pre spirituálnú ochranu :-)  Miešala som hlavne zámerom ochrana a uzemnenie kedze niektory toto obdobie prežívaju dosť citlivo až nepríjemne . Pentagram tu sluzi ako pecat na ochranu. Pred tym ako tuto sviecku zapalite prosim vyberte pentagram zo sviecky :-)

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm
Doba horenia je individuálna ale cca 30h :-)
 
Vykurovací zmes - Samhain
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa zámeru a na sviatky Samhain.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.
Zapaľujeme ju pre zámery ktoré súvisia so sviatkamy Samhain a jej vplyvom, veštenie, uctenie predkov, ochrana. Samozrejme pre počesť Bohyňu Hecate, ktorá mi dala tu moc aby som tuto zmes namiesala pod jej velenim. Je to nasa patronka, ochrankiňa a učitelka, ktorú si velmi vážim a ctím :-) To ze ju niekto zdemonizuje no komment, ale jednoznacne nie je zla, len nema rada falosnych ludi a ked si aj od nej nieco prajete musite s cistim svedomym, srdcom inak beda ,kedze ona ochotne pride ale uz davno vie co od nej budete chciet kedze vidi vsetko a vsade, minulost, pritomnost, buducnost je to Bohyňa mnoho tvarí poznate ju ako trojitú Bohyňu, Matku čarodejníc, aj trojitý mesiac je Ona atd. :-)
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 30ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.