Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

OSTARA II.

 

Magický balík malý

Dostupnosť Vypredané
€16
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Ostara 


Posúvame sa v kole roka opäť o krok vpred a vítame jar a nový život. Tento sviatok oslavujeme 20-21. marca keď nastáva jarná rovnodennosť. Presnejšie 20.marca v piatok.
Ostara je sviatok jari, keď sa zima končí a príroda sa znovu prebúdza k životu. Je to noc rovnováhy, keď sila svetla rastie a získava nadvládu nad temnotou. Je to oslava prebudenia prírody a Bohyne Eostre “Easter”, ktorá je bohyňou plodnosti a jari. Pôvodom je to Anglosaská bohyňa. V Grécku je táto bohyňa Persefóna - Éos a u rimanov Auróra. Samozrejme tu by som spomenula aj Persefónu, ktorá v tomto období opúšťa podsvetie a stretáva sa so svojou matkou, Bohyňou Démétér. Celý svet sa raduje, vyrašia rastliny, kvety začnú kvitnúť a všade je plno radosti. O Persefóne a o tom, ako sa dostala k Hádesovi do podsvetia prezradím nabudúce. V tento deň je rovnako dlhý deň aj noc.
Pôvodne tento sviatok nebol súčasťou keltského roka, teda ani kola roka, všetky jeho náznaky sa ”donedávna” spojovalo s Beltane.
Práve teraz je vhodná doba ukončiť staré veci, spraviť si veľké jarné upratovanie a to nie len v domácnosti, ale vyčistiť aj seba, očistiť telo aj dušu.
SYMBOLY: Vajíčka, motýle, zajačiky, králiky, rovnoramenný kríž
MINERÁLY: ametyst, aquamarín, ruženín, kryštál, sodalit
FARBY: pastelové jarné farby, ružová, žltá, modrá, zelená, fialová
BYLINKY a KVETY: Kosatec, Jazmín, Ľalia, Fialky, Narcis, Tulipán, Orgován, Mäta, Citrón
Vyzdobte si príbytky jarnými kvetmi, vysejte prvé semiačka do záhrady, privítajte životobudičskú energiu.

Balík obsahuje:

1x Magickú bylinkovú sviečku - OSTARA

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. 

Vyrobené: zo sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov a minerálov ktoré sa miešaly a kombinovali podľa znalosti pre žiadaný účel.

Vyzdobené s ružou s minerálmi sodalit a ruženín. Použitý olejček Ostara, ktorý som miešala je kvetinova plná energie zacítite hlavne fialky a jemnešie ružu a jasmín. 

Farba Bylinkových sviečok je fialová.

Zámerom sviečky je Vás nakopnúť životobudičskou energiou. Aby ste sa vedeli v každom smere pohnúť, urobiť nový a veľký skok do nového obdobia. Aby ste vedeli všetko staré a stangujúce zahodiť a aby ste si vedeli stanoviť nové ciele, projekty, vízie, plány. Aby ste sa cítili doslova ako znouzrodení .

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

1x kadidlovú zmes - OSTARA

Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná zámerom na sviatky Ostara.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.
Zapaľujem pre zámery, ktoré súvisia so sviatkom a jej vplyvom, aby sme sa vedeli naladiť na jej energiu. Samozrejme na počesť Bohýň Eoster, Persefóna.
 
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)
 

figurálné sviečky 1x zajačik 

Zajačik je symbolom plodnosti, života, znovuzrodenia a jari 

Figurálne sviečky sú z včelieho vosku doba horenia týchto sviečok je 1-2h :-)

1x uhlík

použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidlej zmesi poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu.
 
Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 
 
 

 

 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.