• 1 z 3
 

Mabon balík

 

Magický balík na sviatky MABON

€17
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Balík obsahuje 2 sviečky a kadidlovú zmes.

Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.

zo 100% sójového vosku a z včelieho vosku.

Blíži sa Jesenná rovnodennosť MABON(2 zber) a to 21. septembra. Oslavy trvajú väčšinou od 21. do 23. 9. 
Druidovia volajú túto oslavu, Mea'n Fo'mhair.
Rôzne iné mená pre tento Wiccanský sviatok: vinobranie, hostina Avalonu, Alban Elfed.
Symboly: 
víno,tekvica, borovicové šišky, žaluď plody, zrná, kukurica, jablká, granátové jablká, vinič , brečtan, sušené semená a rohy. 
Kadidlá:
Autumn Blend, benzoín, myrha a šalvia. 
Farby:
Červená, oranžová, červenohnedá, hnedá, hnedá a zlatá. 
Zámery:
Ochrana, prosperita, bezpečnosť a sebavedomie.
Božstvá Mabon: 
Bohyne-Modron, Morgan, Epona, Persephone, Pamona a Múzy. Bohovia-Mabon, Thoth, Thor, Hermes a Zelený Muž, Boh lesa....
Tento sviatok považujeme za rovnováhu, keď sa zastavíme, oddýchneme si a užívame si plody našej osobnej úrody

Príroda sa chystá na spánok a tak treba patrične poďakovať za všetko čo nám poskytla cez rok. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
Rozmery: výška 26mm šírka 55mm
cca 10h
Doba horenia je individuálna :-)
 
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná zámerom pre sviatok Mabon.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
Ako použiť kadidlovú zmes: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 30ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.