• 1 z 2
 

MABON II.

 

Veľká bylinková sviečka

Dostupnosť Skladom (10 ks)
€15,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Bylinkové sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.

zo 100% sójového vosku so sladkou vôňou škorice, jantáru a cédra ktorá dodá tú originálnú a neodolatelnú vôňu jesene :-) Bylinky ktoré obsahuje: vres, cédrové drevo, šípky, dubové listy posipané s eko glitrami bronzovej farby a s karneolom.

Karneol vás uzemní a ukotví v súčasnej realite. Jedná sa o stabilizujúci kameň s vysokou energiou. Výborne obnovuje vitalitu, motiváciu a účinne stimuluje tvorivé schopnosti. V staroveku sa používal na ochranu mŕtvych na ich ceste do záhrobia. Dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu v podnikaní i ďalších oblastiach. Karneol je užitočný pri prekonávaní závislostí každého druhu. Tento kameň vám pomôže získať vieru v seba samého rovnako ako v to, čo vnímate okolo seba. Pomáha preniknúť až k samotným koreňom toho, čo vám znepríjemňuje život a dodáva silu k vytrvalému jednaniu.
Duševne karneol zlepšuje schopnosť analýzy a prináša jasnejšie vnímanie okolitého sveta. Pri meditácii odstraňuje rušivé myšlienky a pomáha naladiť denné snívanie na všednú realitu. Prináša ostrejšiu koncentráciu a odháňa duševnú apatiu. V citovej oblasti je kameň mocným ochrancom pred závisťou, hnevom a zlosťou – či už vašou vlastnou, alebo zo strany iných ľudí. Utišuje zlosť a bráni vzniku negatívnych citov, ktoré nahrádza láskou k životu. (zdroj https://kamene.vzostup.sk/karneol)

Upozornenie: škorica je alergén !!

Blíži sa Jesenná rovnodennosť MABON(2 zber) a to 21. septembra. Oslavy trvajú väčšinou od 21. do 23. 9. 

Druidovia volajú túto oslavu, Mea'n Fo'mhair.
Rôzne iné mená pre tento Wiccanský sviatok: vinobranie, hostina Avalonu, Alban Elfed.
Symboly: 
víno, tekvica, borovicové šišky, žaluď plody, zrná, kukurica, jablká, granátové jablká, vinič , brečtan, sušené semená a rohy. 
Kadidlá:
Autumn Blend, benzoín, myrha a šalvia. 
Farby:
Červená, oranžová, červenohnedá, hnedá, hnedá a zlatá. 
Zámery:
Ochrana, prosperita, bezpečnosť a sebavedomie.
Božstvá Mabon: 
Bohyne-Modron, Morgan, Epona, Persephone, Pamona a Múzy. Bohovia-Mabon, Thoth, Thor, Hermes a Zelený Muž, Boh lesa....
Tento sviatok považujeme za rovnováhu, keď sa zastavíme, oddýchneme si a užívame si plody našej osobnej úrody

Príroda sa chystá na spánok a tak treba patrične poďakovať za všetko čo nám poskytla cez rok. 

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: