Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

LAMMAS/LUGHNASADH

 

MAGICKÝ BALÍK MALÝ

Dostupnosť Vypredané
€18
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Už nám klope na dvere ďalší sviatok z kolo roka LAMMAS/LUGHNASDH prvý zber 31.7.-2.8.

Tento sviatok poznáme aj pod názvom August Eve, Elembious, dožinky.

Lughnasadh je pomenovaný po Írskom bohu slnka Lug/Lugh (pankeltský) v preklade - žiarivý. Je bohom slnka, svetla a žatvy, je uctievaný pri sabatoch, ktoré nosia jeho meno ako aj tento Lughnasadh. Patrí k božstvám, ktorý mali viac schopností. Hovorí sa v mýtusoch, že rád sa prevteloval za človeka aby sa mohol zúčastniť druidských bohoslužieb, kde bol hlavným božstvom. Je uctievaný aj ako boh ohňa, remeselníctva je ochrancom slabých. Lugha nájdeme aj vo velšskej alebo Cornwallskej forme ako Llew. Jeho Gréckým ekvikvalentom je Apolo :-)

Bohyňa sa uctievá v podobe královny hojnosti, je uctievaná ako nová matka, ktorá dala život hojnosti, kým boh je uctievaný ako otec blahobytu.

Bohovia a Bohyne ktorý sa ucitevajú tento sviatok je Demeter, Ceres, Lugh, Bohyne matky.

BALík obsahuje:

1., MAGICKÚ BYLINKOVÚ SVIEČKU LAMMAS/LUGHNASADH 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Sviečky miešané zámerom na sviatky Lughnasadh.

 
Použité bylinky: Nechtík, Echinacea, Achillea

Éterické oleje: škorica, ambrovník 

Farba svetlo oranžová

Minerál: Citrín - predovšetkým je to slneční kameň - pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívne energie. 
 
!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10-15h) individuálne :-)

2., KADIDLOVÚ ZMES LAMMAS/LUGHNASADH 

Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, miešaná starostlivosťou, s úctou, obsahujúca princípy čarodejníctva a zariekania.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Flaštičky sú daným zámerom zapäčatené.
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml plus uhlík na do kadidelnice 
 
3., Krištalový spic 
 

A to všetko v nádhernom balení :-)

Berte prosím na vedomie, že mám len limitované množtvo objednať si môžete do 28.júla :-) Verím, že tentokrát mam viac než dosť pre všetkých :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.