• 1 z 4
 

MAGICKÝ BALÍK - ZDRAVIE

 

ZDRAVIE

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€28
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

Balík obsahuje:
1ks Rituálny bylinkový kotlík ZDRAVIE,
1ks Kadidlovú zmes ZDRAVIE + uhlík,
1ks biela šalvia zväzok,
1ks Ametyst XL
+ návod.
 
Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
Sviečku zapalujeme počas splnu na posilnenie zdravia alebo v stredu :-) Tieto sviečky podporia psychicky aj fyzicky. Nepotrebujete ničiné, len sa dať do kludu, zapáliť si sviečku a stíšiť sa. Meditujte, čítajte pri tom knižku, len tak buďte a pustite preč chorobu či už psychickú alebo fyzyckú.

 

Bylinky : Harmanček, Materina dúška, eukaliptus
Éterické oleje : materina dúška, mäta, eukaliptus
Minerál: ametyst

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery kotlíka: 6x 7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

!!!Sviečka nie je LIEK! Prosím ak máte vážne zdravotné problémy alebo pretrvávajúce zdravotné ťažkosti vyhľadajte odbornú lekársku pomoc!!!!
 
Kadidlová zmes - ZDRAVIE
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, miešaná starostlivosťou, s úctou, obsahujúca princípy čarodejníctva a zariekania.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Kadidlo zapaľujeme počas splnu alebo stredy.
Flaštičky sú daným zámerom zapäčatené.
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)
 

Biela Šalvia zväzok

Biela šalvia je jednou z najznámejších a najsilnejších rastlín na čistenie a vydymovanie. Rastie na západnom pobreží Ameriky. Indiáni ju považujú za najposvätnejšiu bylinku a za veľmi účinný liek. Dym je výrazný s výraznou korenistou vôňou, ktorú sa nedá pomýliť s inou bylinkou, rastlinou. Má veľmi špecifickú vôňu.  Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie a duchov. Okrem toho dym Bielej šalvie dezinfikuje priestor.

Sú to maličké a šikovné zväzky takzvané fakle, ktoré Vám padnú do ruky ako uliaté a vystačia aj na viackrát :-)

Ako používať:

Zväzok zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Zväzok dymiací položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé zvyšky aby ste si nepopálili prsty. Zvyšky zo zväzku môžete spáliť na uhlíku v kadidelnici. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Balenie: 1ks cca 12cm

Ametyst

 - ametyst je predovšetkým kameň duchovnej čistoty a meditácie. Prepája nás s duchovným svetom, dodáva nám dôveru v život.

 

A to všetko v nádhernom balení :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: