• 1 z 3
 

MAGICKÝ BALÍK - SPIRIT

 
Dostupnosť Skladom
€25
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

Balík obsahuje:

1ks Magickú bylinkovú sviečku SPIRIT

1ks figurálnú sviečku z včelieho vosku PENTAGRAM

1ks Lapis Lazuli L

1ks Palo Santo drievko

1., Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Zo 100% sójoveho vosku, s nádhernou fialovou farbou, s ametystom, kryštálom, a s čarodejnickým olejom, ktorú som miešala pre tento zámer. Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu spirituálnu frekvenciu.

Zapaľujeme túto sviečku ešte pred tým než začneme pracovať, aby sme sa naladili na spirituálnu prácu (veštenie, mentálna práca, vízie, posilnenie spirituálenj energie) a necháme horieť minimálne 1-3 hodiny alebo necháme horieť sviečku kým nedokončíme prácu. 

Posilnené bylinkamy a kvetmy ako je wistéria, šalvia, lotos, ruža. 

Prečo fialová? Je to spiritualna farba, farba korunnej čakry s ktorou potrebujeme pracovať v mágií spirituálna ochrana, psychické zdravie všeobecne. 

lotos- jeho energetické vlastnosti sú hlboká spiritualita, múdrosť, spojenie s vyššími bytosťami. Čo sa týka čakier tak úplne všetky lieči ale hlavne s korunnou čakrou je prepojená.

BS SPIRIT môžete konbinovať s ďalšími Bylinkovými sviečkami ako ochrana, zdravie, očista a meditácia, alebo ju použiť len samotnú pri mentánej práci, víziách, privolanie snových vizií, vešteni, posilnie vlastnej spirituálnej energie tak isto pri manifestácií.

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu.

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi tým, že ich energiu premieňa. Ako prírodné sedatívum blokuje ametyst geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Jeho vyrovnanosť prispieva k dosiahnutiu rozšírených stavov vedomia a napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Podporuje tiež spirituálne uvedomenie si všetkých súvislostí. Tradične sa nosí ako prostriedok zabraňujúci opitosti. Pôsobí proti nestriedmosti a prehnanej telesnej žiadostivosti. Podporuje triezvosť. Prekonáva závislosti a bloky každého druhu. Pokiaľ sa používa na vyšších úrovniach osobnosti, otvára ametyst bránu do inej reality.

Zdobené s pečaťom pentagramu v zlatej farbe.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 7cm výška 8cm 

Doba horenia je cca 40-45h

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

2., Figurálna sviečka PENTAGRAM

Túto figurálnú sviečku pentagram v zlatej farbe a z včelieho vosku môžete použiť ako solárnu oltárnu sviečku ktorá symbolizuje Slnko, predstavuje bohatstvo, mužskú silu víťažstvo. Zlatá a žltá farba sa používa pri zámeroch na otvorenie cesty k šťastiu a k prosperite. 

Z včelieho vosku .

Zapaľujeme na spln alebo v nedeľu keďže nedeľa je den Slnka a pracujeme zo zámermy úspech, kariéra a financie. Samozrejme podla toho ako si dotvoríte sviečku resp. čo chcete pritiahnúť a s čím chcete pracovať.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

 
Rozmery kotlíka: priemer 6cm, hrúbka 3cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

3., LAPIS LAZULI: podporuje spiritualitu, posilňuje psychické vedomie, používa sa pri veštení, liečení. Zlepšuje mentálnu, fyzickú , duchovnú, psychickú a emocionálnu kondíciu. V kombinácií s fialovou alebo purpurovou sviečkou (ako je táto a nie náhodou) pomáha sústrediť sa viac na energiu s ktorou práve pracujeme.
 
4., Palo Santo 

-je posvätný strom rastúci v oblasti Južnej Ameriky, kde je aj uctievaná.

Palo Santo v španielčine znamená  posvätné drevo, občas ho volajú aj santal Americký.

Mágovia, čarodejovia, šamani a aj liečitelia ho vnímajú ako vysoko spirituálne a používajú ho v rituáloch už tisíce rokov.Používalo sa aj v ľudovom liečiteľstve, v dávných časoch Inkovia s drievkom odohnávali negatívnu energiu, zlých duchov aj chorobu, používalo sa pri obradných rituáloch, najskôr sa vydymila miestnosť a priestor a až potom sa začal rituál. 

Vôňu má sladko kokosovú, jemne drevito exotickú. 

Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie, ak sa potrebujete ukludniť, ak potrebujete zvýšiť frekvenciu k rituálom, zvýšiť citlivosť a podporiť veštecké a mentálne schopnosti.

Ako používať:

Drievko zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň (ak samo nezhasne) a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Drievko zapálené položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dlho nedymí samo sa zhasne. Ak zhaslo teda už nedýmí opakujte postup pokial potrebujete. Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé drievká aby ste si nepopálili prsty! Tieto malé kusy môžete spáliť aj na uhlíku alebo si zabezpečte špeciálne kliešte na uhlík. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: