Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

MAGICKÝ BALÍK - OČISTA

 

OČISTA

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€28
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

BALÍK OBSAHUJE:

1ks Rituálny bylinkový kotlík OČISTA,

1ks kadidlovú zmes OČISTA plus uhlík,

1ks Palo Santo drievko,

1ks Obsidián vločkový ,

+ návod.

Rituálny bylinkový kotlík OČISTA
 
Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

 

Sviečku zapaľujeme počas novu, splnu alebo v sobotu, na očistu.
Sviečku zapáľte keď cítite a viete, že potrebujete Očistu. Pri zapálenej sviečke sa snažte predstaviť ako všetko nános a negatívna energia ide preč. Môžete našepkať sviečke svoje myšlienky oni pošlú žiadané ďalej na správne miesto :-)
Turmalín alebo obsidián vločkový môžete nosiť pri sebe pre ochranu.
Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu energiu .

 

Použité byliny:  biela šalvia, Palo Santo
Éterické oleje: palo santo
Minerál: Obsidián vločkovitý je účinný čistič ktorý negatívnu energiu pohlcuje a rozpustí.
 
Sviečku zapaľujeme vždy, keď potrebujeme prečistiť priestor od negatívnej energie. Odporúčam, ak máte čas najprv si treba vyupratovať , vyvetrať miestnosť a až potom zapáliť sviečku aby všetko to čo sa vymetať nedalo nech zničí očistná sviečka.
 
 
!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: 6 x7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Kadidlová zmes - OČISTA

Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, kde sú zamiešané aj planetárne narážky pre očistu.

Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Kadidlo zapaľujeme počas počas novu, splnu alebo v sobotu, na očistu.
Páľte kadidlo aj keď cítite a viete, že potrebujete očistiť seba, osobu alebo vec.
 
Flaštičky sú daným zámerom zapäčatené.
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)
 
Palo Santo 

-je posvätný strom rastúci v oblasti Južnej Ameriky, kde je aj uctievaná.

Palo Santo v španielčine znamená  posvätné drevo, občas ho volajú aj santal Americký.

Mágovia, čarodejovia, šamani a aj liečitelia ho vnímajú ako vysoko spirituálne a používajú ho v rituáloch už tisíce rokov.Používalo sa aj v ľudovom liečiteľstve, v dávných časoch Inkovia s drievkom odohnávali negatívnu energiu, zlých duchov aj chorobu, používalo sa pri obradných rituáloch, najskôr sa vydymila miestnosť a priestor a až potom sa začal rituál. 

Vôňu má sladko kokosovú, jemne drevito exotickú. 

Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie.

Ako používať:

Drievko zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň (ak samo nezhasne) a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Drievko zapálené položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dlho nedymí samo sa zhasne. Ak zhaslo teda už nedýmí opakujte postup pokial potrebujete. Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé drievká aby ste si nepopálili prsty! Tieto malé kusy môžete spáliť aj na uhlíku alebo si zabezpečte špeciálne kliešte na uhlík. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Obsidián vločkovitý -Obsidián vločkovitý je účinný čistič, ktorý negatívnu energiu pohlcuje a rozpustí.

A to všetko v nádhernom balení :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná značka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: