Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

MAGICKÝ BALÍK - OCHRANA

 

OCHRANA

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€27
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

BALÍK OBSAHUJE:

1ks Rituálny bylinkový kotlík OCHRANA,

1ks kadidlovú zmes OCHRANA plus uhlík,

1ks zväzok bielej šalvie na vydymovanie,

1ks Apačové slzy,

+ návod.

Rituálny bylinkový kotlík OCHRANA
 
Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

 
Sviečku zapaľujeme počas novu alebo v sobotu, na ochranu, pri ubúdajúcom mesiaci pre zahnanie nepriateľov je vhodné pracovať zo zámermi boj, ochrana.
Sviečku zapáľte keď cítite a viete, že potrebujete ochranu. Pri zapálenej sviečke sa snažte predstaviť ako je všetko v poriadku , že Vám nič nehrozí. Môžete našepkať sviečke svoje myšlienky oni pošlú ďalej žiadané na správne miesto :-)
Turmalín alebo obsidián vločkovitý môžete nosiť pri sebe pre ochranu.
Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu energiu pre ochranu.

Použité bylinky: Angelika, dračí krv, kôpor.....
Minerál: Turmalín  alebo obsidián vločkovitý - ochrana, vytvára okolo tela ochranný štít, chráni pred mentálnym útokom.
Farba čierná: odpudenie zla, zastavenie zla a šikany 
 
 
 
!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: 6 x7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Kadidlová zmes - OCHRANA
 
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, kde sú zamiešané aj planetárne narážky pre ochranu.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Kadidlo zapaľujeme počas novu alebo v sobotu na ochranu, pri ubúdajúcom mesiaci pre zažhnanie nepriateľov, ochrana. 
Páľte kadidlo aj keď cítite a viete, že potrebujete ochranu.
 
Flaštičky sú daným zámerom zapäčatené.
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)
 

Biela Šalvia zväzok

Biela šalvia je jednou z najznámejších a najsilnejších rastlín na čistenie a vydymovanie. Rastie na západnom pobreží Ameriky. Indiáni ju považujú za najposvätnejšiu bylinku a za veľmi účinný liek. Dym je výrazný s výraznou korenistou vôňou, ktorú sa nedá pomýliť s inou bylinkou, rastlinou. Má veľmi špecifickú vôňu.  Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie a duchov.

Sú to maličké a šikovné zväzky takzvané fakle, ktoré Vám padnú do ruky ako uliaté a vystačia aj na viackrát :-)

Ako používať:

Zväzok zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Zväzok dymiací položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé zvyšky aby ste si nepopálili prsty. Zvyšky zo zväzku môžete spáliť na uhlíku v kadidelnici. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Balenie: 1ks cca 12cm

Obsidián - Apačové slzy

Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu.

A to všetko v nádhernom balení :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: