• 1 z 3
 

Magický balík - Láska

 

Láska

Dostupnosť Skladom
€16
   
Značka Bylinkové sviečky
Kategória Magické balenia
 

Balík obsahuje:

Rituálnu bylinkovú sviečku - Láska
Kadidlovú zmes - Láska
Prívesok - Fľaštičku naplnenú Ruženínom

Rituálna bylinková sviečka – Láska

Sviečky miešané láskou deň pred splnom ktoré sa počas splnu nabíjali. Bylinky, éterické olej  a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby každému pomohli.

Farbu som tu vynechala keďže biela farba v mágií je univerzálna. S bielou farbou nikdy nič nepokazíte.

Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

zo 100% sójového vosku.

Použité byliny: ruža, levanduľa, škorica

Éterické oleje: Kananga (Ylang-Ylang), Škorica

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

Všetky spomenuté byliny, éterické oleje a minerál privolávajú lásku.

V cene je aj ruženin .

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !! Nikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Ak Vám zostane na spodku menej ako 5mm vosku prosím Vás už nezapalujte sviečku.

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Doba horenia je individuálne :-)

Kadidlová zmes - Láska
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, kde sú zamiešané aj planetárne narážky pre Lásku.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Kadidlo zapaľujeme počas splnu alebo piatky (večer) kedže je to deň Venuše.
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)
 
Sklenená flaštička (prívesok,náhrdelník)  naplnená ruženínom:
Flaštička rozmery 35mm x 15mm
je naplnená drobnými tromlovaními kameňmi. Zavesená na koženom remienku dlžka 80 cm šírka 2mm .
Môžete ju nosiť ako náhrdelník pri sebe alebo ju umiestniť tam kam má láska prichádzať. 
 
Ruženín je kameň lásky, priateľstva, nehy, súcitu. Určite vynikne v spálni pre lásku a dobrý spánok  v obývacej miestnosti poslúži pre poslinenie priateľstva. Taktiež pohlcuje elektromagnetické žiarenie. Otvára a lieči srdcovú čakru.
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.