Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 5
 

MAGICKÝ BALÍK - HEKATE

 

Magický balík 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€27
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

Balík obsahuje:

1ks Magickú bylinkovú sviečku HEKATE

1ks kadidlovú zems HEKATE +uhlík 

1ks Lapis Lazuli L

1ks Palo Santo drievko

1., 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

 Zo 100% sójoveho vosku, s nádhernou purpurovou farbou, s ametystom, obsidiánom, a s čarodejnickým olejom, ktorú som miešala pre túto užasnú Bohyňu.

 Hekate/ Hecate

Bola a je Bohyňou mágie, čarodejníctva, noci, mesiaca, duchov a nekromancie.

Bola jediným dieťaťom perzských Titánov a Asterie, od ktorých získala svoju moc nad nebom, zemou a morom. Jej meno Hekate v preklade znamená pracovník z dialky .

Je Bohyňa križovatiek s 3 hlavamy(minulos, prítomnosť, budúcnosť), bohyňou prízrakov a mágie, učiteľka a ochrankyňa, patrónka čarodejníc, matka čarodejnic (Čarodejnica Bohyňa Circe bola jej dcérou V mýtoch (a teraz spozornite) sa uvádza ako sa ukazuje v 3! podobách...ráno panna, na popoludnie ako žena a večer sa meni na starenu na sklonku života.

Malo sa ale o nej vie, že je to ochrankyňa malých detí, ktorá naozaj dáva pozor a miluje ich. Bola to aj jej úloha, bohovia posielali k Hekaté svoje deti na výchovu 

Jej farby: cierna, fialova, biela, cervena a potom zalezi na com sa pracuje a farby podla toho sa davaju.

Kvety neodmietne  ale bordová, červená ruža je jedna z obľúbených.

Symboli ktoré ju sprevádzajú : fakla, kluč, had, díka, dzbán(kotlík), lebka, labirint, čierná mačka, 2 psi(vlastne su to 2 ludia ktorych ona premenila)

 PROSÍM tých, ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapalujú. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

Zapálte na znak úcty a vďaky tejto užasnej Bohyňe. Ak sa rozhodnete od Hekate si niečo pýtať tak Vás varujem dopredu, velmi si rozmyslite co si budete priať! ak len náznak falošu uvidí,čo uvidí kedze vidi minulost, pritomnosť aj budúcnosť (neunikne jej nič a nikto ) tak daného potrestá.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

2., 

Kadidlová zmes - HEKATE
 
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná pre Bohyňu Hekate.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Kadidlo zapaľujeme počas novu alebo v sobotu na ochranu, pri ubúdajúcom mesiaci pre zažhnanie nepriateľov, ochrana. 
Páľte kadidlo aj keď cítite a viete, že potrebujete ochranu.

Zapálte na znak úcty a vďaky tejto užasnej Bohyňe. Ak sa rozhodnete od Hekate si niečo pýtať tak Vás varujem dopredu, velmi si rozmyslite co si budete priať! ak len náznak falošu uvidí,čo uvidí kedze vidi minulost, pritomnosť aj budúcnosť (neunikne jej nič a nikto ) tak daného potrestá.

použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 

!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
balenie: 10g
 
Prívesok Hekate nie je na predaj.
 
3., 

Palo Santo 

-je posvätný strom rastúci v oblasti Južnej Ameriky, kde je aj uctievaná.

Palo Santo v španielčine znamená  posvätné drevo, občas ho volajú aj santal Americký.

Mágovia, čarodejovia, šamani a aj liečitelia ho vnímajú ako vysoko spirituálne a používajú ho v rituáloch už tisíce rokov.Používalo sa aj v ľudovom liečiteľstve, v dávných časoch Inkovia s drievkom odohnávali negatívnu energiu, zlých duchov aj chorobu, používalo sa pri obradných rituáloch, najskôr sa vydymila miestnosť a priestor a až potom sa začal rituál. 

Vôňu má sladko kokosovú, jemne drevito exotickú. 

Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie, ak sa potrebujete ukludniť, ak potrebujete zvýšiť frekvenciu k rituálom, zvýšiť citlivosť a podporiť veštecké a mentálne schopnosti.

Ako používať:

Drievko zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň (ak samo nezhasne) a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Drievko zapálené položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dlho nedymí samo sa zhasne. Ak zhaslo teda už nedýmí opakujte postup pokial potrebujete. Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé drievká aby ste si nepopálili prsty! Tieto malé kusy môžete spáliť aj na uhlíku alebo si zabezpečte špeciálne kliešte na uhlík. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

4.,

LAPIS LAZULI:

podporuje spiritualitu, posilňuje psychické vedomie, používa sa pri veštení, liečení. Zlepšuje mentálnu, fyzickú , duchovnú, psychickú a emocionálnu kondíciu. V kombinácií s fialovou alebo purpurovou sviečkou (ako je táto a nie náhodou) pomáha sústrediť sa viac na energiu s ktorou práve pracujeme.

A to všetko v nádhernom balení :-)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: