Magický Osobný balík na mieru

 
€70
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické balenia
 

Veľa správ dostávam ,chcete sa poradiť čo by bolo najvhodnejšie na danú situáciu v ktorom sa práve nachádzate na amulety, talizmany atd. Nestíham stale odpisovať aj keď mi nerobí problém poradiť ale pri sviečkách nestíham všetko a hlavne nie osobné rituály, preto Vám ponúkam takúto možnosť.

Namiešám Vám specialnú, osobnú magickú bylinkovú sviečku s danim zámerom s čarodejnickým zámerom ktorá bude mnou vkladaná a skladaná k osobnej sviecke dostanete aj špecialne na Vás miešaný, skladaný amulet, kadidlovú zmes alebo olejcek(podla toho co bude vhodnejsie pre Vás). Dostanete aj papierik s postupom ako zapáliť túto sviečku aj zo zariekadlom a ako postupovať(ktorý je skladaný presne pre daného človeka zo zamerom). Patrí k tomu aj poradenstvo kedže aj ja potrebujem informácie o Vas o situácii v ktorom sa prave nachadzate a co treba riesit alebo lepsie povediac kam zamierit aby som vedela kam vystrelit :-) Preto najprv poradenstvo nech sa viem spávne zorientovať v danej ,, problematike,, a potom všetko namiešať nachystať.

Ja nachystám a Vy si to už len odpalite :-)

Na tieto sviečky je čakacia doba cca 7 az 13 pracovnych dni.

Čo pre to urobiť:-)

1., po objednani sviecky a zaplatení tejto sluzby Vás budem kontaktovať mailom,kde si prebereme situáciu a co treba zmenit,

2., poskladam Vám magickú sviecku, kadidlovú zmes aj amulet, 

3., pred tym nez Vam poslem osobnu sviecku s amuletom Vas budem kontaktovat.

4., zapalit podla pokynov a tesit sa zo ziadanej zmeny :-)

Všetko prebereme cez mail :-)

Čo máte v tomto balíku: 

1xŠpeciálnú osobnú magickú sviečku,

1x amulet,

1xkadidlová zmes

1xpostup

poradenstvo.

TOTO JE MOJA PONUKA PRE VÁS. PORDENSTVO OSOBITNE NEPOSKYTUJEM! 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.