• 1 z 5
 

MAGICKÝ BALÍK - WITCH

 

OČISTA, OCHRANA, WITCH

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€23
€19,17 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

I. OČISTA
 
Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
 
 
Použité byliny:  biela šalvia, Palo Santo
Éterické oleje: palo santo
Minerál: Obsidián vločkovitý je účinný čistič ktorý negatívnu energiu pohlcuje a rozpustí.
 
Sviečku zapaľujeme vždy, keď potrebujeme prečistiť priestor od negatívnej energie. Odporúčam, ak máte čas najprv si treba vyupratovať , vyvetrať miestnosť a až potom zapáliť sviečku aby všetko to čo sa vymetať nedalo nech zničí očistná sviečka.
 
Rozmery sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

 
 II. OCHRANA
 
Rituálny bylinkový kotlík OCHRANA
 
Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

 

Sviečku zapaľujeme počas novu alebo v sobotu, na ochranu, pri ubúdajúcom mesiaci pre zahnanie nepriateľov je vhodné pracovať zo zámermi boj, ochrana.

Sviečku zapáľte keď cítite a viete, že potrebujete ochranu. Pri zapálenej sviečke sa snažte predstaviť ako je všetko v poriadku , že Vám nič nehrozí. Môžete našepkať sviečke svoje myšlienky oni pošlú ďalej žiadané na správne miesto :-)

Turmalín alebo obsidián vločkovitý môžete nosiť pri sebe pre ochranu.
Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu energiu pre ochranu.

 

Použité bylinky: Angelika, dračí krv, ruta.....
Minerál: Turmalín  alebo obsidián vločkovitý - ochrana, vytvára okolo tela ochranný štít, chráni pred mentálnym útokom.
Farba čierná: odpudenie zla, zastavenie zla a šikany 
 
Rozmery sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

III. WITCH

Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu spirituálnu frekvenciu.

Zapaľujeme túto sviečku ešte pred tým než začneme pracovať, aby sme sa naladili na spirituálnu prácu (veštenie, mentálna práca, vízie, posilnenie spirituálenj energie) a necháme horieť minimálne 1-2 hodiny alebo necháme horieť sviečku kým nedokončíme prácu. 

Bylinky: pomarančový kvet, klinčeky, santálove drevo, wisteria

EO: kadidlo, santálove drevo, klinček 

Farba fialová - purpurová 

Krištáľ s turmalínom- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu. Krištáľ s turmalínom podľa ľudových tradícií podporuje harmonizáciu duše i mysle, udáva sa, že pomáha pri riešení a odstraňovaní problémov. Traduje sa, že uvoľňuje napätie a harmonizuje telo aj dušu. 

Rozmery sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

A to všetko zabalené starostlivo a s láskou :-)

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: