Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

VALENTÍN

 

MAGICKÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Farbu som tu vynechala keďže biela farba v mágií je univerzálna. S bielou farbou nikdy nič nepokazíte. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá rozvybruje energiu lásky.

Ružové srdiečká sú tak isto mnou odlieté a zo 100% sójoveho vosku.

Miešala som na spln zámerom na Valentína aby ste si pritiahli do života harmonicku lásku. Či už v podobe muža alebo ženy, či už v podobe spriaznenej duše. Perfektne sa hodí aj na harmonizáciu vzťahov. Samozrejme môžete si sňou vytvoriť Valentinskú romantickú atmosféru ak to tak právé si budete želať.

Použité bylinky: ruža damascénska

Čarodejnický oleje: Láska, je jemná a sladká :-) 

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Ruženín

-je kameň lásky, priateľstva, nehy, súcitu. Určite vynikne v spálni pre lásku a dobrý spánok  v obývacej miestnosti poslúži pre poslinenie priateľstva. Taktiež pohlcuje elektromagnetické žiarenie. Otvára a lieči srdcovú čakru.

A to všetko v nádhernom balení :-)

rozmery: 

priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: