• 1 z 4
 
 

MAGICKÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA

Dostupnosť Skladom
€15,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Zo 100% sójoveho vosku, s nádhernou fialovou farbou, s ametystom, kryštálom, a s čarodejnickým olejom, ktorú som miešala pre tento zámer. Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu spirituálnu frekvenciu.

Zapaľujeme túto sviečku ešte pred tým než začneme pracovať, aby sme sa naladili na spirituálnu prácu (veštenie, mentálna práca, vízie, posilnenie spirituálenj energie) a necháme horieť minimálne 1-3 hodiny alebo necháme horieť sviečku kým nedokončíme prácu. 

Posilnené bylinkamy a kvetmy ako je wistéria, šalvia, lotos, ruža. 

Prečo fialová? Je to spiritualna farba, farba korunnej čakry s ktorou potrebujeme pracovať v mágií spirituálna ochrana, psychické zdravie všeobecne. 

lotos- jeho energetické vlastnosti sú hlboká spiritualita, múdrosť, spojenie s vyššími bytosťami. Čo sa týka čakier tak úplne všetky lieči ale hlavne s korunnou čakrou je prepojená.

BS SPIRIT môžete konbinovať s ďalšími Bylinkovými sviečkami ako ochrana, zdravie, očista a meditácia, alebo ju použiť len samotnú pri mentánej práci, víziách, privolanie snových vizií, vešteni, posilnie vlastnej spirituálnej energie tak isto pri manifestácií.

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu.

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi tým, že ich energiu premieňa. Ako prírodné sedatívum blokuje ametyst geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Jeho vyrovnanosť prispieva k dosiahnutiu rozšírených stavov vedomia a napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Podporuje tiež spirituálne uvedomenie si všetkých súvislostí. Tradične sa nosí ako prostriedok zabraňujúci opitosti. Pôsobí proti nestriedmosti a prehnanej telesnej žiadostivosti. Podporuje triezvosť. Prekonáva závislosti a bloky každého druhu. Pokiaľ sa používa na vyšších úrovniach osobnosti, otvára ametyst bránu do inej reality.

Zdobené s pečaťom pentagramu v zlatej farbe.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 7cm výška 8cm 

Doba horenia je cca 40-45h

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: