Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Jednorožec

 

MONOCEROS - UNICORN

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€15,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Táto magická bylinková sviečka sa rodila postupne cca pol roka. Pracovala som na nej dlho keďže osobne ak už sa na niečo napájam tak potrebujem od bytostí akoby súhlas a rada dám na ich rady čo a ako aby to bolo naozaj tak ako má byť :-) Jedna vec je mať informacie z kníh a z internetu a úplne iná záležitosť ak sa napájate, voláte a doslova pracujete s enenergiou, ktorú ponúkajú. Tu tiež platilo, namiešala som podla znalosti kníh adt. a nie, nebolo dobre mohla som vsetko odznova miešať a volať. Vždy je to fascinujúce ako vedia dať najavo takto nie a takto áno :-) Dokončené boli na spln keď som celý tento kruh miešania a napájania s úctou poďakovala a ukončila. S posolstvom dať lásku, optimizmus, nádej a svetlo, ktorý má uľahčiť rozžiariť sa a žiariť.

Zapalujte na Spln, predstavte ti túto bytosť v celej svojej kráse ako žiary všetkými farbami dúhy a nechajte ho aby Vám odovzdal, povedal alebo ukázal odpoveď ktorý hladáte. 

Bylinky, ktoré som nabíjala pri jeho energií a použila v sviečkach je achillea a biela ruža. Vôňu zacítíte jemnú tajomnú myrhu a jazmín. Čo sa týka farby tak biela, velmi jemne ružové vlastne každá má trošku inú farbu :-) 

Použila som ako poradili Opálovú Aqua aura kryštál, ktorý podobne ako dúha na oblohe dodáva aj ona všetkému živému nádej a optimizmus. Opálová aqua aura je kryštálom radosti. Čistí čakry a uvádza ich do rovnováhy. Súčasne ich spoločne s vyšším svetelným telom integruje do fyzickej dimenzie. Otvára stav hlbokej meditácie. Uzemňuje tiež informácie získané z fyzického tela. Prostredníctvom kozmického vedomia navodzuje absolútnu jednotu s božstvom. Opatrne vyberte zo sviečky dajte na pred sviečku keď zapalujete. Dali sme prevŕtané aby ste mohli potom nosiť ako prívesok :-)

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Jednorožec - Monoceros(grécky)

- je to hlavne dobrá a čistá bytosť, s obrovskou krásnou energiou, ktorý nám nosí posolstvá skrz cez Božstvo. Je strážcom vody a mesiaca, ktorý prináša uzdravenie, stabilitu, šťastie, spojí nás s Božstvom, pomáha a chráni deti.

Jednorožec prináša ochranu, čistotu, lásku, spojenie s duchovným svetom, spojenie s prírodou. O pomoc môže každý s čistým srdcom a s čistými úmyslami požiadať. Ani tomu neverte, že len panni ich môžu vidieť :D Čistota je inak chápaná, energeticky máte byť čisté a nepoškvrnené čiernou mágiou (ak praktizuje niekto smola). Ani náhodou si nemýľte Monocerosa s Pegasom! Sú to dve rozdielne bytosti a tak isto majú rozdielnu úlohu. Jedno majú ale spoločné a to, že nosia posolstvo od Vyšších.

Jednorožec je legendárne zviera , ktoré bolo popísané už v staroveku ako zviera(kôň)  s jedným veľkým špirálovým rohom na čele. Jednorožec údolí Indu sa našlo množstvo pečatí, ktoré zobrazujú jednorožce tak isto bol spomenutý v starovekom Grécku písal o Jednorožcovi napr. Ctesias , Strabo , Plínius mladší , Aelian, Kosmas Indikopleustes .  Jednorožce sa nenachádzajú v gréckej mytológii , ale skôr v správach o prírodných dejinách , pretože grécki autori prírodných dejín boli presvedčení o realite jednorožcov, o ktorých verili, že žijú v Indii, pre nich vzdialenej a rozprávkovej ríši. Najstarší popis je od Ctesiasa , ktorý ich vo svojej knihe Indica („O Indii “) opísal ako divoké osly s rohom o dĺžke jeden a pol lakťa (700 mm, 28 palcov) s bielou, červenou a čiernou farbou. 

Biblia tiež popisuje vytvorenie zvieraťa ,, re'em” , čo sa v niektorých verziách prekladá ako jednorožec

V európskom folklóru, jednorožec je často predstavovaný ako biely kôň alebo koza, ktorý má dlhý roh, kopytá a občas pripisujú aj bradu ako majú kozy.  V stredoveku a renesancii sa bežne označoval za mimoriadne divoké lesné stvorenie, symbol čistoty a milosti, ktoré dokázala zachytiť iba panna. V encyklopédiách sa hovorilo, že jeho roh mal silu premeniť otrávenú vodu na pitnú a že vylieči všetky choroby. Samozrejme sa spomína a zmienky o Jednorožcovi nájdeme  v Perzií, v Iráne,  v Číne, v Škótsku  ale asi najviac túto bytosť vidíme v stredoveku a v renesancií až do dnes a mohla by som menovať XY ďalších artefaktov a literatúru alebo civilizácie, ktoré spomínajú, znázorňujú, opisujú Monoceros. Jednorožec si samozrejme dodnes drží miesto v populárnej kultúre. Často sa používa ako symbol fantázie alebo vzácnosti okrem toho malo obrovskú moc a ak sa niekomu objavil nosil posolstvo napríklad v Čínskej kultúre ak sa objavil Jednorožec znamenalo to zrod veľkého krála alebo Cára ale tak isto aj smrť.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: