• 1 z 3
 

BYLINKOVÁ LÚKA

 

BYLINKOVÁ LÚKA

Dostupnosť Skladom
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Táto sviečka sa zrodila pre tých, ktorý by chceli mať doma slnečnú bylinkovú lúku.

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Táto bylinková sviečka je naplnená pamajoránom, harmančekom, materinou dúškou a vratičom, posypaná ametystom a s príjemnou povzbudzujúcou prírodnou silicou materiny dúšky a šalvie :-)

Vyrobené: zo 100%  sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov, drahých kameňov.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

rozmery: 

priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
G Avatar autora | 19.1.2020
Dobrý deň, práve nám krásne horí slnečná lúka teraz v januári????, dakujeme, spokojný zákazník