Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 
 

BOHYŇA

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€16
   
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Táto magická bylinková sviečka sa rodila veľmi dlho a s obrovskou láskou, energiou a starostlivosťou a úctou pre naše Bohyne.
Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
 
Magický olej sa zrodil hlavne z Myrhy, Santáloveho dreva a z ruže. Vôňa je silná a predsa prijemá ženská, Božská.  Pri jej vôni a energii sa ocitnete v chráme vo svätyne Bohýň, kde vždy cítiť tie najkvalitnejšie vykurovadlá, ktoré sa pália ako dary. Práve pre to, veľmi starostlivo som vyberala tie najkvalitnejšie bylinky, živice a éterické oleje, ktoré ani jedna z Bohýň neodmietne. 
Sviečky sú doplnené s kovovým orgonitom posvätnej geometeie symbolom trojná bohyňa, 

Trojity mesiac alebo aj inak nazívané trojitá či trojjediná Bohyňa: Tento symbol predstavuje tri fázy mesiaca (pribúdajúci, spln a ubúdajúci) a zároveň tri podoby mesačnej Bohyne a to pannu, matku a starenu. Samozrejme ma to veľa ďalšých výkladov. Je ženským symbolom, ktorý predstavuje rozkvet ženy od dievčaťa až po matku cez pravidelné striedanie dňa a noci, zrodenia a smrti a ďalších cyklov na tomto svete. 

Použila som Opálovú Aqua aura kryštál, ktorý podobne ako dúha na oblohe dodáva aj ona všetkému živému nádej a optimizmus. Opálová aqua aura je kryštálom radosti. Čistí čakry a uvádza ich do rovnováhy. Súčasne ich spoločne s vyšším svetelným telom integruje do fyzickej dimenzie. Otvára stav hlbokej meditácie. Uzemňuje tiež informácie získané z fyzického tela. Prostredníctvom kozmického vedomia navodzuje absolútnu jednotu s božstvom. Opatrne vyberte zo sviečky dajte pred sviečku keď zapalujete(ak tam nechcete nechať priamo vo sviečke). Dali sme prevŕtané aby ste mohli potom nosiť ako prívesok :-)

Posipané s ametystom. Ametyst je prepojený s korunnou čakrou v ktorej sa strácajú obavy a disharmónie, sprostredkuje dôveru a odovzdanosť kozmickým silám, podporuje meditáciu a inšpiráciu.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: