Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

White Witch

 

White Witch

 
Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Tento bylinkový kotlik bol tvorený s úctou k čarodejkám, ktoré používajú výlučne bielú mágiu a kedže aj oni potrebujú občas oddych namiešala specialnú zmes, ktorá ich určite poteší nie len vzhladom ale aj vôňou a energiou. Davajú nám tolko lásky kolko sa len dá a teda je aj na čase neak opätovať túto energiu aby bola srdcová čakra naplnená. Niekedy sa treba zastaviť, zatvoriť oči a odpoveďe prídú :-) 

Miešaná zo 100% sójového vosku, s čarodejníckym olejom Bielá mágia, s bylinkami Jazmín, Ruža vyzdobené, zlatým glitrom, zamiešala aj male krištáliky. Stačí si sadnúť a užívať si spoločnosť tejto sviečky :-)

Vôňa je sladká zacítite určite jazmín a možno aj lupienky bielej ruže :-) Nech Vás svetlo neopúšťa ! 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
 
 

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm

Doba horenia cca 15h ale je to individualné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.