• 1 z 2
 
 

Magický bylinkový kotlík 

Dostupnosť Skladom
€14
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Nájdete tu ale aj klasické Bylinkové sviečky, ktoré sú vynikajúce z hľadiska aromaterapie. Všetky Bylinkové sviečky sú vyrobené zo 100% sójového vosku alebo z včelieho vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône! Kadidlové zmesi obsahujú bylinné zmesi, gumy, éterické oleje, vonné živice a drevo, ktoré miešam podľa zámeru.
Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

Krásna, voňavá a hlavne čarovná sviečka ktorá poslúži počas SPLNU. 

Počas splnu pracujeme:  

Láska, zvyšovanie sebadvôvery, kariéra a zamestanie, priateľstvo a rodina, šťastie, meditácia. Nezabudnite očistiť kamienky a nabiť ich na mesačnom svetle. Tu platí aj pre nás očista. Dajte si chvílku pre seba a spravte si kúpel, relaxujte.

Sviečka Vás bude sprevádzať počas splnu, či už čarujete alebo nie :-)

Zo 100 % sójového vosku. Vôňu tu ucítite olejčeka Spln, ktorú si často miešam. Zacítite citrón ale aj lotos. Vyzdobená bylinkami, minerálmy, ktoré k splnu patria a to Ruža, Jazmín, Sant.drevo, mesačný kameň a Opalit.

A hlavne PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery kotlíka: 6 x11cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, má registrovanú ochrannú známku, prosím o rešpektovanie práv.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.