• 1 z 3
 

PENIAZE A HOJNOSŤ

 

Rituálny bylinkový kotlík

Dostupnosť Skladom
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby každému pomohli!
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.
zo 100% sójového vosku
Použité bylinky: Bobkový list, Bazalka
Éterické oleje: yzop, mäta
Minerál: Tigrie oko - peniaze, odvaha, energia, šťastie
kryštálová soľ- očista, ochrana, peniaze
Farba zelená: peniaze, úspech, úspešné hospodárenie.
Všetky spomenuté bylinky, éterické oleje a minerály privolávajú úspech a hojnosť!
Tigrie oko po rituály je dobré si dať do peňaženky :-)
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života hojnosť, peniaze prosperitu a aby rozprúdil túto energiu. Nemyslíme na hazardné hry aj na lotto zabudnite, neprajte si milióny!!
 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!
 
!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
 

Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.