• 1 z 3
 
 

Rituálny bylinkový kotlík 

Dostupnosť Skladom
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.
 
zo 100% sójového vosku
Použité bylinky: Angelika, dračí krv, kôpor
Minerál: Turmalín  alebo obsidián vločkovitý - ochrana, vytvára okolo tela ochranný štít, chráni pred mentálnym útokom.
Farba čierná: odpudenie zla, zastavenie zla a šikany 
 
Sviečku zapaľujeme počas novu alebo v sobotu, na ochranu, pri ubúdajúcom mesiaci pre zahnanie nepriateľov je vhodné pracovať zo zámermi boj, ochrana.
Všetky spomenuté byliny, éterické oleje a minerály privolajú ochranu.
Sviečku zapáľte keď cítite a viete, že potrebujete ochranu. Pri zapálenej sviečke sa snažte predstaviť ako je všetko v poriadku , že Vám nič nehrozí. Môžete našepkať sviečke svoje myšlienky oni pošlú ďalej na správne miesto :-)
Turmalín alebo obsidián vločkovitý môžete nosiť pri sebe pre ochranu.
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: 6 x11cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.