• 1 z 3
 

Night Witch

 

Night Witch

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Tento bylinkový kotlík bol tvorený s úctou k čarodejkám, ktoré sú najaktívnejšie večer a v noci. Vedia liatať vo hviezách, vyznajú sa perfektne v planétách, hviezdách vedia kedy aký zámer uskutočniť podla mesiaca a vesmíru, podla aktualnej energie ktorá prevláda. Miešajú a zariekávajú pod nocnou oblohou ktorá im dáva osobitné čaro. Táto sviečka Vás naladí na nocnú jazdu lietať medzi hviezdami :-)

Miešaná zo 100% sójového vosku, s čarodejníckym olejom Lietaj, s bylinkami Vlčí mak, Ruža, Pomarančové kvety, glitre ktore predstavujú ziarive hviezdy, zamiešala Lapis Lazuli. Stačí si sadnúť a užívať si spoločnosť tejto sviečky a ist na cesty :-) Keďže je to spirituálna cesta farbu som zvolila fialovú.Nie náhodou som to miešala tak ako miešala jedna vec je lietať a druhá byť pri tom chránená.

Vôňa je velmi príjemná zacitite ale pomaranč aj klinceky :-) Sťastnú cestu medzi hviezdy ! 

 !!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm

Doba horenia cca 15h ale je to individualné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.