• 1 z 2
 
 

Magický bylinkový kotlík

Dostupnosť Skladom
€14
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Obsahuje: Lupene modrého Lekna a éterický olej Lotos. Posypané s Ametystom, ktorý je predovšetkým kameň duchovnej čistoty a meditácie a prepája nás s duchovným svetom. Túto kombináciu odporúčam aj na prácu s korunnou čakrou :-)

Nazýva sa aj Modrá ľalia, Modrý lotos alebo po latinsky Nymphaea caerulea. Modré lekno bolo a je uctievané ako posvätná rastlina v Egypte, v juhoamerickej kultúre používali túto rastlinu vizionári.
Bola veľmi dôležitou súčasťou v kultúrach Mayov a Egypťanov, keďže symbolizuje Slnko a znovuzrodenie.
Jej hlavné energetické vlastnosti sú : Hlboká spiritualita, múdrosť, spojenie s najvyššími bytosťami. Prečisťuje všetky čakry, ale hlavne korunná čakra je tu dôležitá.

 !!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!!

Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.