• 1 z 3
 
 

Rituálny bylinkový kotlík

Dostupnosť Skladom
€14,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Rituálna bylinková sviečka v kotlíku – Láska

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Farbu som tu vynechala keďže biela farba v mágií je univerzálna. S bielou farbou nikdy nič nepokazíte. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá rozvybruje energiu lásky. 

Použité bylinky: ruža, levanduľa, škorica

Étericke oleje: Kananga (Ylang-Ylang), Ruža

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

Sviečku Láska zapalujeme počas SPLNU alebo Piatky kedže je to den Venuše.

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

 

Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: