Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

BOHYŇA HECATE

 

Magický bylinkový kotlík

Dostupnosť Skladom
€14
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Bola a je Bohyňou mágie, čarodejníctva, noci, mesiaca, duchov a nekromancie.

Bola jediným dieťaťom perzských Titánov a Asterie, od ktorých získala svoju moc nad nebom, zemou a morom. Jej meno Hekate v preklade znamená pracovník z dialky .

Je Bohyňa križovatiek s 3 hlavamy(minulos, prítomnosť, budúcnosť), bohyňou prízrakov a mágie, učiteľka a ochrankyňa, patrónka čarodejníc, matka čarodejnic (Čarodejnica Bohyňa Circe bola jej dcérou V mýtoch (a teraz spozornite) sa uvádza ako sa ukazuje v 3! podobách...ráno panna, na popoludnie ako žena a večer sa meni na starenu na sklonku života.

Čo ešte o nej treba vedieť je, že v prvom rade je to dobrá bohyňa užasná, krásna, dobrosrdečná, milujucá, ale vie byť aj prchká a vyberavá. Tu ale upozornujem Ona len tak nikdy neurobi zlé a aj keď bude niekto robiť neviem aké hnusné praktiky, čiernú mágiu... a len uvidí náznak toho, že chce niekto škodiť neoprávnene, tomu veru bude klepať dosť dlho po prstoch a nastolí to, čo daný prial druhému a otočí to naspäť vysielatelovi. Vidí Vašu dušu, počuje myšlienky, neuniknete jej a ani ju nikdy nebudete vedieť oklamať a nedá sa sňou ani vyjednávať.

Malo sa ale o nej vie, že je to ochrankyňa malých detí, ktorá naozaj dáva pozor a miluje ich. Toto bola aj jej úloha, bohovia posielali k Hekaté svoje deti na výchovu 

Jej farby: cierna, fialova, biela, cervena a potom zalezi na com sa pracuje a farby podla toho sa davaju.

Kvety neodmietne  ale bordová, červená ruža je jedna z obľúbených.

Symboli ktoré ju sprevádzajú : fakla, kluč, had, díka, dzbán(kotlík), lebka, labirint, čierná mačka, 2 psi(vlastne su to 2 ludia ktorych ona premenila)

PROSÍM tých, ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapalujú. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

Zapálte na znak úcty a vďaky tejto užasnej Bohyňe. Ak sa rozhodnete od Hekate si niečo pýtať tak Vás varujem dopredu, velmi si rozmyslite co si budete priať! ak len náznak falošu uvidí,čo uvidí kedze vidi minulost, pritomnosť aj budúcnosť (neunikne jej nič!a nikto ) tak daného potrestá.

Zo 100% sójoveho vosku, s nádhernou purpurovou farbou, s ametystom, šafránom a s čarodejnickým olejom, ktorú som miešala pre túto užasnú Bohyňu.

 UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil.Sviečky zo sójového vosku nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery kotlíka: 6 x7,5cm

Doba horenia je individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.