• 1 z 2
 

BOHYŇA NYX

 

Magický bylinkový kotlík

Dostupnosť Skladom
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Bohyňa Nyx je v gréckej mytológii bohyňa noci a dcéra Chaosa. Hovorí sa, že bola vytvorená začiatkom času.  Nyx má temnú postavu, vďaka ktorej je dokonalým zosobnením noci. V starom umení bola Nyx znázornená v troch rôznych podobách. Bola väčšinou znázornená ako okrídlená bytosť, buď na koči ktorá sa ťahala nebom, alebo korunou na hlave ktorá ťahala za sebou závoj temnej hmly. Nyx je veľmi jedinečná bohyňa. Môže ovplyvňovať ľudstvo dobrým alebo zlým spôsobom. Predtým než ju niekto odsúdi ako temnú bohyňu si povedzme na rovinu, že bez TEMNOTY by neexistovalo SVETLO. Prečo to tvrdím? Lebo Nyx mala veľa detí a to: Aitera - Boh večného svetla, Hemera - Bohyňa jasného dňa, Hypnos - Boh spánku, Chárona, Eris, Kery, Moiry, Tanatos, Hesperidky a ďalšie.

Táto sviečka bola stvorená s láskou a so cťou. Stvorená špeciálne na počesť Bohyne noci Nyx. Ako som najlepšie vedela, vytvorila som nočnú oblohu s glitrami, ktoré majú evokovať žiariace hviezdy.
Zapáľte jej sviečku úprimne, s obrovskou úctou, vďakou a pokorou počas splnu :-)

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. Vôňa je sladká, príjemná, očarujúca.  Bylinky a rastliny, ktoré som tu zvolila a použila sú ruža, pačuli. Posypané s mesačným kameňom kedže tento kameň patrí jej a Vy odovzdávate skrz cez kameň úctu. 

Vyrobené: zo 100%  sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov, drahých kameňov.

 !!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6 mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm

Doba horenia cca 15 h ale je to individuálne

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.