Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Bohyňa FREYA

 

Magický bylinkový kotlík 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€14
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové kotlíky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Freya je bohyňa plodnosti a úrody, lásky, krásy, vojny a čarodejníctva. Spomínajú JU aj ako kňažku bohov, ktorá najlepšie ovláda mágiu Vánov. Jej hlavné symboly sú : koč ťahaný 2 mačkami, nádherný náhrdelník Brisingamen, kanca Hildisvina so zlatými štetinami a plášť (rúcho) z peria sokola. Je to královna Valkýr :-)

Sviečka miešaná zámerom a zariekávana pre užasnú Bohyňu Freyu. 

Jej vôňa je zvodná prijam návyková.

Túto sviečku zapalujte s rozvahou a s dostatočnou cťou a pokorou! Najlepší čas na zapálenie sviečky je piatok tento deň je totiž pomenovaný po nej Friday :-)

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm
 

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.