Vypredané Zväčšiť
 
 

Kadidlová zmes Samhain

Dostupnosť Vypredané
€9
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Kadidlové zmesi
 

Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa zámeru a na sviatky Samhain.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.
Zapaľujeme ju pre zámery ktoré súvisia so sviatkamy Samhain a jej vplyvom, veštenie, uctenie predkov, ochrana. Samozrejme pre počesť Bohyňu Hecate, ktorá mi dala tu moc aby som tuto zmes namiesala pod jej velenim. Je to nasa patronka, ochrankiňa a učitelka, ktorú si velmi vážim a ctím :-) To ze ju niekto zdemonizuje no komment, ale jednoznacne nie je zla, len nema rada falosnych ludi a ked si aj od nej nieco prajete musite s cistim svedomym, srdcom inak beda ,kedze ona ochotne pride ale uz davno vie co od nej budete chciet kedze vidi vsetko a vsade, minulost, pritomnost, buducnost je to Bohyňa mnoho tvarí poznate ju ako trojitú Bohyňu, Matku čarodejníc, aj trojitý mesiac je Ona atd. :-)
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
použite: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 30ml
hmotnosť stále záleží od použitých byliniek, gúm, živíc a preto neviem dať presný gramáž, sklenenú fľaštičku vždy dávam doplna :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.