Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 
 

Magický figurálny kotlík s TROJITÝM MESIACM

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

 

Obsahuje ružu, jazmín, lotos, santálové drevo, zlaté glitre, čarodejnícky olej, kryštál. Z včelieho vosku zo zlatou farbou.

Počas splnu pracujeme:  

Láska, zvyšovanie sebadvôvery, kariéra a zamestanie, priateľstvo a rodina, šťastie, meditácia. Nezabudnite očistiť kamienky a nabiť ich na mesačnom svetle. Tu platí aj pre nás očista. Dajte si chvílku pre seba a spravte si kúpel, relaxujte.

Sviečka Vás bude sprevádzať počas splnu, či už čarujete alebo nie :-)

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

 
Rozmery kotlíka: priemer 5cm, výška 6cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: