Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

PROSPERITA

 

Magický figurálny kotlík s pentagramom

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€8
€6,67 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotlíky sú vyrobené z včelieho vosku.  Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône.

Tieto kotlíky slúžia na to aby pritiahli klientov, novú kariéru, peniaze, blahobyt a šťastie.

Všeobecne aby Vás nakoplo keď sa potrebujete rozbehnúť.

Zelenú farbu v mágii používame na pritiahnutie šťastia, pre financie, blahobyt čo sa týka prosperity. Samozrejme zelené sviečky používame aj na iné účely. 

Obsahuje tigrie oko, bobkový list, bazalku, ľubovník, čarodejnický olej, zlaté glitre.

Kotlík zapalujeme na spln alebo v nedeľu keďže nedeľa je den Slnka a pracujeme zo zámermy úspech, kariéra a financie.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: priemer 5cm, výška 6cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: