Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Nové ideá

 

Magický figurálny kotlík s pentagramom

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotlíky sú vyrobené z včelieho vosku.  Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône.

Tieto kotlíky slúžia na otvorenie brán a cesty k šťastiu, k prosperite zvyšuje predajnosť, prináša nové príležitosti a nápady/ideá.  Zlatá farba je symbolom bohatstva a víťazstva.

Obsahuje mätu, jazmín, zlaté glitre, čarodejnícky olej, tigrie oko. Z včelieho vosku zo zlatou farbou.

Kotlík zapalujeme na spln alebo v nedeľu keďže nedeľa je den Slnka a pracujeme zo zámermy úspech, kariéra a financie.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: priemer 5cm, výška 6cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: