Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Bohyne mesiaca

 

Magický figurálny kotlík s trojitým mesiacom

 

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotlíky sú vyrobené z včelieho vosku.  Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône.

Zapalujeme vždy večer najlepšie v pondelok kedze je to den mesiaca alebo spln, nov. Strieborná farba slúží na telepatiu, intuíciu, sny a vyrovnávanie energií. Modrá meditácie, inšpirácia.

Trojity mesiac alebo aj inak nazívané trojitá či trojjediná Bohyňa:

Tento symbol predstavuje ti fázy mesiaca (pribúdajúci, spln a ubúdajúci) a zároveň tri podoby mesačnej Bohyne a to pannu, matku a starenu. Samozrejme ma to veľa ďalšých výkladov.

 

Táto sviečka patrí pre mesačné Bohyňe: Seléna, Artemis, Luna, Diana, atď a tak isto HECATÉ keďže Ona predstavuje trojitú bohyňu.

Obsahuje lapis, čarodejnícky olej, jazmín, ružu, santálové drevo, glitre.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery kotlíka: priemer 5cm, výška 6cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: