• 1 z 2
 
 

Figurálna sviečka 

Dostupnosť Skladom
€6
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Táto BOHYŇA je obojstranná z jednej strany ju zdobí triquetra a z druhej strany symbolika prírody (strom, mesiac-slnko).

TRIQUERTA 

- je starodávný symbol kolobehu života v preklade znamená tri rohy(z latinčiny).

Triquetra znázorňuje posvätné číslo 3. V každej kultúre sa neaké číslo považuje za posvätné. U keltov to bolo číslo 3 a všetky jeho násobky hlavne 3X3 teda číslo 9. Tento symbol pôvodne používalo ako ochranný symbol, tak isto ako magický symbol, ktorý poznali vo viacerých kulturách po celom svete. Pre keltov a v keltskej kultúre znamenala predovšetkým Trojitú Bohyňu (Panna-Matka-Starena) teda tri aspekty ženského princípu spojené v jednom celku. Tak isto znamena minulosť, súčastnosť a budúcnosť,  Číslo 3 bola pre Keltov vemi dôležitá keďže vnímali svet na 3 úrovniach a  teda 1.-pozemsky svet ľudí, 2., dolný svet, podsvetie duchovia  a 3., horní duchovný svet s dokonalými bytosťami. Všetky rohy v triquetre spolupracujú,  jedna druhú vyrovnáva , tvorí dokonalú neustále sa premeňujúcú sa Jednotu - Existenciu, Bytie. 

S nástupom kresťanstva bola predstava trojjedninosti pretranzformovana do podoby Svätej Trojice a to boh, syn a duch svätý.

Symbol triquetra ukazuje spôsob, ako žiť v harmónií a v rovnováhe zo všetkým, teda uznaním a pochopením všetkého okolo nás a v Nás. Pochopiť že je to ciklus, ktorá sa opakuje vždy kol dookola. 

Zo 100% včelieho vosku s bavlnením knôtom.

Sviečku môžete použiť ako oltárnú teda pojde na pravú stranu (solárna pasívna) mesačná(bohyňa). Alebo jej možete urobiť radosť a skrz cez sviečku jej poslať dary, požiadať ju o pomoc, posilňiť sa. Figurálne sviečky vždy mali a majú obrovskú úlohu a silu v mágií. Figurálen sviečky( ak ste nevedili) vzniklali, vznikli aj napr. vo VUDU a výhodou takýchto sviečok je, že manifestacia čarov a kúziel je oveľa rýchlejšia. Teda vyslané žiadosti reagujú a odpovedajú oveľa rýchlejšie :-) 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm !!!! Nezabudnite na nehorlavú podložku pod sviečku! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Doba horenia cca 8-10h 

Rozmery: výška: 16cm , hrúbka: 2,5cm , šírka v bokoch:5,5cm

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: