Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

VÍLÍ TANEC

 

Magická bylinková sviečka v keramike 

Dostupnosť Vypredané
€35
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória ČAROKERAMIKA
 

Magická bylinková sviečka v keramickej miske z mojej dielne Čarokeramika 
Keďže Víli majú radi kvety, hlavne malokveté, pridala som kvietky o ktorých viem, že oblubujú. Nájdete tu wisteriu, orgován a ružičku. Posypané s ametystom a pridaný špic fialovej aqua aury.
Čo hlavne treba vedieť o Vílách je, že sú to bytosti, ktoré majú rozmanitú podobu, líšia sa aj veľkosťou od najmenšie po najväčšie podľa toho kde žijú a skadial pochádzajú. Sú neskutočne rýchle a prchké a tak rýchlo si zmenia tvar až sa to nedá zaregistrovať. Žijú všade tam kde je príroda. Milujú smiech, príbehy, spev ktorý je úprimný. Ukazujú sa( ak sa ukážu človeku) vo forme ako ich mame v pamäti v hlave poskladané. Väčšina ludí keď poviem Víla hned má pred sebou človiečika s krídlami poletujúc okolo kvietkov, pripadne s čarovným prútikom. Skutočnosť je ale (trošku) iná deformovali nás novodobé rozprávky. Vela ludi si mysli, že sú len dobré Víli a to je omyl, tak isto tu platí rovnováha ,,ako hore tak dole, a ako dole tak aj hore,,.
Ale my tu máme dobrých a na nich sa sústredíme.
Táto sviečka bola stvorená s láskou a so cťou. Stvorená špeciálne na počesť Víl.
Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
Vôňa čarodejnického olejčeka je jemná a sladko kvetinová. Posypané s ametystom a v strede je aqua aura fialová.


!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6 mm a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!!
Rozmery: priemer 9 cm a výška 6 cm
Doba horenia: 40-45h
Váha: 490 g
Obsah misky: 250 dl

Táto magická handmade keramická miska je dotvorená so symbolom Trojitého mesiaca má evokovať spln pri ktorej si radi tancujú a spievajú.
Keramicke misky sú 3x pálené, glazované a dotvorené trojitým mesiacom. Ručne modelovaná. Krásna slabofialová glazúra s glitrami, perleťový mesiac. Tieto nádherné misky môžete využiť a použiť ako kadidelnicu, svietnik alebo na odklad drobností. Berte ohľad na to, že je to ručná práca a každá jedna miska je originál a môže sa kde tam trošku líšiť.
Misku prosím neumývať v umývačke riadu, čistite ich jemne s hubkou pod tečúcou vodou. Nepoužívať v mikrovlnke ani v rúre. Nevystavovať silnému mrazu. Nevhodné na podávanie jedla.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: