• 1 z 3
 

KVET ŽIVOTA

 
Dostupnosť Skladom (5 ks)
€30
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória ČAROKERAMIKA
 

Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
Vôňa čarodejnického olejčeka je jemná zacítite hlavne lotos a kanangu. Posypané s lupeňmi lotosu a pridaní citrín.
Nech Vám prinesie príjemnú energiu a atmosféru.


Kvet života je symbolom vychádzajúcim z posvätnej geometrie , ktorý obsahuje všetky základné stavebné kamene vesmíru. Nachádza sa vo všetkých častiach sveta a objavuje sa vo všetkých náboženstvách a rôznych starovekých civilizáciách. Jedná sa o univerzálny symbol zachytávajúce stvorenia všetky existencie .
"Sedem sfér, sedem dní stvorenia, sedem nôt, sedem farieb, sedem vrstiev svalstva v srdci, sedem čakier, sedem endokrinných žliaz. Tento geometrický vzor sa nekonečne mnohokrát opakuje. Je základom všetkého živého. Vďaka nemu v prírode rozkvitajú kvety az pôvodne jedinej bunky vzniknú dve, štyri, šesť alebo osem. Na rovnakom základe sa formuje ľudské telo alebo galaxie. Násobením pôvodné večné špirály vznikajú nové sféry. V treťom kole je hotovo 19 sfér a s nimi aj kvet života. Tento vzor má podobu kvetu a je to večný proces. Obsahuje hudobné harmónie, škály svetla a model rastu živých tkanív. Každá sféra má rovnakú možnosť rozvoja ako pôvodná sféra. Preto kvet života vytvára plod života, ktorý si zloží vlastný kvet. Každá sféra má vo svojom vnútri päť Platónskych telies, spojenie mužskej a ženskej energie, priame aj zahnuté línie, dve geometrické matrice, (Z dokumentu okom boha Hora)..zdroj yoni.life


!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6 mm a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!!


Tento handmade keramický svietník je dotvorený s farebným symbolom - mandalou kvet života. Keramicke svietníky sú 3x pálené, glazované. Ručne modelované. Krásna perleťová glazúra a farebná mandala. Tieto nádherné svietníky môžete využiť a použiť ako vázu, svietnik alebo na odklad drobností. Berte ohľad na to, že je to ručná práca a každý jeden svietník je originál a môže sa kde tam trošku líšiť.
Svietník prosím neumývať v umývačke riadu, čistite ich jemne s hubkou pod tečúcou vodou. Nepoužívať v mikrovlnke ani v rúre. Nevystavovať silnému mrazu. Nevhodné na podávanie jedla.


rozmery: priemer 6 cm, výška cca 12,5-13 cm
Váha: 480 g
Obsah misky: 250 dl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: