Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

HARMÓNIA

 

MAGICKÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA V KERAMIKE

Dostupnosť Vypredané
€30
   
Kategória ČAROKERAMIKA
 

Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
Vôňa čarodejnického olejčeka je jemná zacítite hlavne ružu a bielu ľaliu Posypané s ruženínom a lupienkamy ruže.
Nech Vám prinesie príjemnú energiu a atmosféru.


!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6 mm a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!!


Tento handmade keramický svietník je dotvorená s farebnou mandalou. Keramicke svietníky sú 3x pálené, glazované. Ručne modelované. Krásna perleťová glazúra a farebná mandala.
Tieto nádherné svietníky môžete využiť a použiť ako vázu, svietnik alebo na odklad drobností. Berte ohľad na to, že je to ručná práca a každý jeden svietník je originál a môže sa kde tam trošku líšiť.
Svietník prosím neumývať v umývačke riadu, čistite ich jemne s hubkou pod tečúcou vodou. Nepoužívať v mikrovlnke ani v rúre. Nevystavovať silnému mrazu. Nevhodné na podávanie jedla.
rozmery: priemer 6 cm, výška cca 12,5-13 cm
Váha: 480 g
Obsah misky: 250 dl

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: