Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Ja som KOMUNIKÁCIA

 

5.čakra KRČNÁ VISUDDHA 

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čakrové bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

5.čakra KRČNÁ Višuddha v preklade ,,úplná čistota” niekedy aj Visuddha

Krčná čakra je piata čakra. Nachádza sa v strede krku na úrovni hrdla, je to prechod energie medzi dolnými časťami tela a hlavou. Funkcia hrdlovej čakry je riadená princípom vyjadrovania sa a komunikácie.

Prostredníctvom rozprávania zvuk sa  šíri do vzduchu a jeho vibrácie sa neprejavujú len v našich ušiach, ale v celom tele. Je to dôležitý nástroj komunikácie a vyjadrovania sa. Krčná čakra je o vyjadrení seba: vašej pravdy, zmyslu života, kreativity. Krčná čakra sa zameriava hlavne na vyjadrenie sa a na premietnutie kreativity do materiálneho sveta . Každé vyslovené slovo má obrovskú váhu a význam, tak ako to povieme tak sa to stane. Teda ak naše myšlienky a slová sú kompatibilné a správne, rýchlejšie vieme docieliť žiadané, či už ide o fyzickú(materiálnu) alebo o psychickú(mentálnu) úroveň. V jednoduchosti čo hovoríme a ako to hovoríme to sme a aj to si priťahujeme. Je to jednoduché, ak to pochopíme.

Ak funguje správne krčná čakra vieme sa jednoducho a správne vyjadriť, komunikovať s okolím s rozvahou a pravdivo (drzosť je niečo iné), vieme byť úprimné aj k sebe, sme kreatívne a spokojné sami so sebou.

Ak táto čakra je zanesená a blokovaná nie sme schopné počuť iných, hovoríme nejasno, neprimerane, klameme iných ale hlavne seba, nevieme sa vyjadriť vôbec alebo len veľmi ťažko, koktanie, dlhé chvíle (mmmmmm, one) kým nájdeme to správne slovo. Na opačnej strane sa zablokovaná krčná čakra môže prejaviť aj ako nadmerná utajenosť alebo plachosť.

Problem je ak aj komunikujete sami zo sebou štýlom( či som ja sprostá, ja to nedokážem, som hlúpa …..) nahovárate si také zbitočnosti a nepravdivé veci až to bolí. Všetko je v mysli a v tom ako rozmýšľame tak hovoríme, a ako hovoríme tak vysielame, a čo vysielame to si pritiahneme, či je to už pozitívne alebo negatívne. Voľba je vždy na Vás ako sa postavíte sami k sebe.

Farba: svetlo modrá alebo tyrkysová

Hlavné úlohy Višuddha: sebavyjadrenie, prejavy v písomnej aj zvukovej forme, kreativita, inšpirácia, komunikácia, pravdovravnosť.

Pravdupovediac ma táto bylinková sviečka ma neskutočne príjemne prekvapila. Keď som miešala éterické oleje nečakala som a ani si nevedela predstaviť ako to celé vypáli a čakala som, že budem stále nové a nové miešať kým to nebude ono ale táto …. na prvý pokus. Človek by povedal bude to príliš mätové a silné aromatické bylinkové ale prekvapila. Nádherná vôňa hneď som sa tak aj príjemne zhlboka nadýchla achhhh.

Takže vôňa, ktorú zacítie je mätovo-lotosovo- materina dúškova :D Všetky spomenuté éterické oleje liečia našu krčnú čakru.

Bylinky a kvety ktoré som tu zakomponovala súvisia a liečia krčnú čakru, uvoľňujú a upokojujú a to prvosienka jarná, gypsomilka, slez a eukalyptus.

Vybrala som si velmi príjemný liečivý kameň a to chalcedón. Chalcedón modrý dáva myseľ, telo a ducha do vzájomnej harmónie.Chalcedón uvádza myseľ, telo a ducha do vzájomnej harmónie. Zvyšuje schopnosť počúvať druhých a komunikovať s nimi, zlepšuje pamäť, vylepšuje náladu a umožňuje pozerať sa budúcnosti pozitívne, pomáha vyjadriť sa. Spomeniem ešte, že tento kameň je kameňom Bohyne lovu Diany alebo kto chce v gréckej podobe Bohyne Artemis. 

nech Vám padne na zdravie v týchto časoch.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm
 

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: