• 1 z 2
 

Čajová bylinková sviečka - Modré lekno

 

Modrý leknín - NYMPHAEA CAERULEA 4ks

Dostupnosť Skladom
€8,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čajové sviečky
 

Nazýva sa aj Modrá ľalia, Modrý lotos alebo po latinsky Nymphaea caerulea. Modré lekno bolo a je uctievané ako posvätná rastlina v Egypte, v juhoamerickej kultúre používali túto rastlinu vizionári.
Bola veľmi dôležitou súčasťou v kultúrach Mayov a Egypťanov, keďže symbolizuje Slnko a znovuzrodenie.
Jej hlavné energetické vlastnosti sú : Hlboká spiritualita, múdrosť, spojenie s najvyššími bytosťami. Prečisťuje všetky čakry, ale hlavne korunná čakra je tu dôležitá.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!!

Doba horenia: 10-11h/ks 

V balení: 4ks

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.