• 1 z 2
 

Čajové bylinkové sviečky - Palo Santo

 

Palo Santo 4ks

 

Dostupnosť Skladom
€9
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čajové sviečky
 

Palo Santo Olej (Bursera graveolens) - 100% prírodný esenciálny olej, má veľa hodnotných vlastností a jeho unikátna vôňa je mimoriadne cenená po celom svete. Palo Santo znamená "svätý strom" v španielčine, ktorý zdôrazňuje mimoriadny význam tohto stromu pre domorodú kultúru. Olej Palo Santo má veľmi charakteristickú, mierne sladkú a plnú tajomnú vônu. Poskytuje výnimočné zmyslové skúsenosti, teplo a pokoj.
Výskum tiež potvrdzuje antiseptické a protizápalové vlastnosti látok obsiahnutých v Palo Santo.
V aromaterapii - podporuje relaxáciu, upokojuje zmysly, znižuje pocit napätia, poskytuje pocit bezpečia, upokojuje.
V rituáloch čistenia - chráni pred vplyvom negatívnej energie, Zvyšuje tok energie
    
Dym Palo Santo má vlastnosti zbavovania negatívnych energií, čistenie a obnovenie vnútornej harmónie. Táto prax sa takisto praktikuje dnes - dym je odvádzaný zlými duchmi a vyčistí priestor od negatívnych energií. 

Zo 100% sójvého vosku, so 100% prírodným esencialným olejom, posypná  Palo Santom.

 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Doba horenia je cca 10 - 15h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.