Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Čajová sviečka kvietok - biela šalvia, céder

 

Čajová sviečka kvietok - biela šalvia, céder

€10
Kategória Čajové sviečky
Zvoľte variant
Balenia: Balenie (5ks) Skladom €10
   
 

Čajová sviečka kvietok - biela šalvia, céder
so 100% sójového vosku s kúskami sušenej bielej šalvie a cédra so silicou šalvia a céder .
Biela Šalvia - Tento druh americkej šalvie rastie a pochádza z juhozápadného pobrežia Severnej Ameriky. Šalvia biela je príbuzný druh Šalvie lekárskej práve preto sa používa podobne.
Biela Šalvia je posvätná rastlina severoamerických indiánov, ktorý túto bylinku používali od dávnej doby pri obradoch, ako vykurovadlo na očistenie obydlia, predmetov pri vyháňaní zlých duchov, pri odstránení negatívnej energie, na očistu aury. Používa sa dodnes využívajú jej schopnosti najmä šamani, liečitelia , bylinkárky a aj ľudia ktorý veria v sile prírody.
Céder - Céder sa používa na zvýšenie pozitívnej energie na očistu. Čo je ale dobre vedieť je, že Céder je posvätný strom zhromažďuje vesmírnu energiu a v prípade, že ju naša Zem túto energiu potrebuje vracia jej naspäť keď to najviac potrebuje.
Takže ak sa cítite zle myslím duševne , ste nervózny , nesvoji zapáľte túto sviečku. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!!

Doba horenia: cca 8h

Rozmery: 51x19mm
Hmotnosť: 38-40g /1ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.