• 1 z 2
 

Čajová bylinková sviečka - Biela Šalvia

 

Biela šalvia (Salvia apiana) 4ks

Dostupnosť Skladom
€9
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čajové sviečky
 

Biela Šalvia - Tento druh americkej šalvie rastie a pochádza z juhozápadného pobrežia Severnej Ameriky. Šalvia biela je príbuzný druh Šalvie lekárskej práve preto sa používa podobne.
Biela Šalvia je posvätná rastlina severoamerických indiánov, ktorý túto bylinku používali od dávnej doby pri obradoch, ako vykurovadlo na očistenie obydlia, predmetov pri vyháňaní zlých duchov, pri odstránení negatívnej energie, na očistu aury. Používa sa dodnes využívajú jej schopnosti najmä šamani, liečitelia , bylinkárky a aj ľudia ktorý veria v sile prírody.

Takže ak sa cítite zle myslím duševne , ste nervózny , nesvoji zapáľte túto sviečku. 

Zo 100% sójového vosku s kúskamy  sušenej bielej šalvie a so silicou šalvie lekárskej.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!!

Doba horenia: 10-11h/ks 

V balení: 4ks

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.