• 1 z 2
 

Bylinkový kotlík - Víli tanec

 

Vílí tanec

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€13
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové kotlíky s bylinkami
 

Táto (ne)sviečka sa tvorila počas Splnu :-) Keďže Víli majú radi kvety, hlavne malokveté, pridala som kvietky o ktorých viem, že oblubujú. (pozbierala som mnou sušené krásky)

Čo hlavne treba vedieť o Vílách je, že sú to bytosti, ktoré majú rozmanitú podobu, líšia sa aj veľkosťou od najmenšie  po najväčšie podľa toho kde žijú a skadial pochádzajú. Sú neskutočne rýchle a prchké a tak rýchlo si zmenia tvar až sa to nedá zaregistrovať. Žijú všade tam kde je príroda. Milujú smiech, príbehy, spev ktorý je úprimný. Ukazujú sa( ak sa ukážu človeku) vo forme ako ich mame v pamäti v hlave poskladané. Väčšina ludí keď poviem Víla hned má pred sebou človiečika s krídlami poletujúc okolo kvietkov, pripadne s čarovným prútikom. Skutočnosť je ale (trošku) iná deformovali nás novodobé rozprávky.  Vela ludi si mysli, že sú len dobré Víli  a to je omyl, tak isto tu platí rovnováha ,,ako hore tak dole, a ako dole tak aj hore,,. 

Ale my tu máme dobrých a na nich sa sústredíme.

Táto sviečka bola stvorená s láskou a so cťou. Stvorená špeciálne na počesť Víl. 

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. Vôňa fialiek je tu dominantná keže tu som použila olej ktorý som si miešala (Vílí olej) Posypané s ametystom a v strede je kristal maly špic.

Vyrobené: zo 100%  sójového vosku, gélový vosk, zo sušených kvietok,  drahých kameňov.

Keďže to aj sviečka aj kotlík dospotrebujte sviečku vosk potom ked  došla sviečka (biela časť), opatrne odstránte zvyšky vosku a knôt. Ďalej ju môžete použiť ako svietnik alebo ako dekoráciu.

 !!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6 mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm

Doba horenia cca 10 h ale je to individuálne

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.