• 1 z 3
 

Bylinkový kotlík - Bylinková lúka

 

Bylinková lúka

 
Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€9
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové kotlíky s bylinkami
 

Nádherný a originálný bylinkový kotlík, ktorý slúží ako lampášik Vám vyčaruje čarovnú atmosféru. Ani jedna nikdy nebude rovnaká a Vy budete mať doma originál , jedinečnú sviečku, lampášik a kotlík v jednom. Poslúží Vám ako dekorácia , lampášik , možete podarovať ako originalný darček, alebo Vám bude pestriť čarovnú kuticu. Keďže bylinky sa radi lúhujú môžu Vám po čase jemne zafarbiť gél a tak aj farebne budete mať originál, ktorú si sama bylinka navrhne :-)

Je to vlastne gélová sviečka s otvorom na čajovú sviečku :-) Gélová sviečka nie je najvhodnešia na pálenie a hlavne nie keď sú v nej sušené bylinky a kvietky preto ten otvor na čajové sviečky. 

Vyrobený z gélov. vosku a zo sušených bylín a kvetín, tvorené s láskou k bylinkám a s obrovskou trpezlivosťou. Tento bylinkový kotlík je naplnený pamajoranom, rebríčkom, vraticom, materinou duskou a v strede obsahuje ametyst.

Ako ju použiť: vyberte z otvoru dohorenú čajovú sviečku a vymeňte :-) a užívajte si jeho efekty.

Upozornenie: kotlík skladujeme na suchom, chladnom a hlavne tienistom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu! Ak máme zapalenú sviečku nenecháme bez dozoru! Po cca 2 - 3 hodinách zhasnite sviečku aby sa Vám neroztopil gél a neznehodnotil kotlík hlavne letné dni ked je naozaj teplo.

Rozmery: priemer 6 cm a výška 7,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.