Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 
 

BYLINKOVÁ SVIEČKA

 

Dostupnosť Vypredané
€15
€12,50 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové sviečky
 

Táto bylinková sviečka osbsahuje 100% sójový vosk, éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, pestované, zbierané, sušené mnou. 

Sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe. 

Vyrobená zo 100% sójového vosku, pre príjemnú vôňu som pridala silicu a sušené bylinky z mäty priepornej. Mäta okrem toho, že príjemne a sviežo voňia, Vám pomôže pri prechladnutí, chrípke, bolesti hlavy, uvoľňuje dýchacie cesty.  Posipané s tigrím okom ktorý okrem toho, že má ochrannú moc prináša šťastie, energiu a hojnosť.

Mäta

Planéta: Merkúr, Element: Voda, Božstvá: Hecate, Pluto Magické využitie: prosperita, hojnosť, ochrana, liečenie, cestovani, exorcizmus.

Sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe. 

 Bylinkové sviečky sú liate do nádherných jantarových skiel s uzáverom aby sa Vám vôňa zachova v celej svojej kráse čo najdlhšie. Na vrchnáku nájdete pečať v zlatej farbe. Pri horení vzniká vplyvom jantárového skla krásne tlmené svetlo. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 8 x 6,5 cm 

Doba horenia je cca 40-43h

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: